Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

Илюзия

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Илюзия Empty Илюзия Вто Май 26, 2009 12:04 pm

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

ПРОЛОГ:


Йо! Smile Аз съм Сакура Харуно (на кратко Сак-чан). На 16 съм и живея в Коноха.Аз съм единствената дъщеря на `господарката` Харуно (тоест нейно височество моето мамище).Когато бях на 9 загина баща ми.Винаги съм го обичала много.Той също обичаше мен.Когато имах нужда разчитах на него, той никога не ме предаде.Подкрепяше ме каквото и да правех.. за разлика от майка ми.От него съм взела красивите зелени очи.Нещото, с което се гордея най-много.

Ем.. ето го и другия полюс.. майка ми.След като баща ми почина тя пое цялото управление на фирмата ни.Трябва да я призная.. наистина я ръководи добре.Издигна я и сега сме богати.. но на мен това честно казано слабо ме интересува.

Майка ми е на 40, но е много красива.Тялото й е високо и стройно, походката й е пълна с грация и изящество.От нея съм гепила розовите си коси (уфф как ги мразя, никога не мога да остана незабелязана заради тях). Тя винаги се е държала някак студено с мен.

Но ето, че и хрумна и щурата идея да ме `задоми` (офф колко старомодно казано). И сега е в.. `търсенето на перфектният мъж` за мен.

Преди това си живучках..даваше ми пари за каквото исках.Не се интересуваше къде съм, кога се прибирам и какво правя.

Но ето, че сега тя си е въобразила, че от `лудото пънк и метъл момиче` трябва да ме преобрази в `съвършенната МАДАМА` (ОМГ.. толкова е УЖАСНА).

Записа ме на уроци по френски (бил страхотен език за съблазняване на момчета), учи ме да ходя на кокили (е да де на токчета.. ама за мене е същото.. все едно ходя на кокили), всеки ден имам час при фризьор (който оформя гъстата ми грива в перфектно права коса), а да и при гримьор (приличам на клоун след него, честно).

Гардеробът ми се запълни с претруфени бални рокли.. и да не повярваш..дантелени сутиени, прашки и жартиери (ОМФГ..ОМФГ..).Не, че някой ги носи де.. но са си чист срам...


КРАЙ НА ПРОЛОГА


Огледах се в огледалото.. видях себе си облечена в любимите ми стари и изпокъсани дънки (КАКВОО?ЦЯЛО СЪКРОВИЩЕ СА СИ.. НЕ МЕ ГЛЕДАЙТЕ СТРАННО) , една черна тениска с къс ръкав на, която пишеше `I AM TO BUSY TO FU*K` и едни черни боти.Косата ми беше права (и днеска имах час при фризьор .. гъх.. ужас) , небрежно разпиляна по раменете ми.. и имах малко гланц (ако нямах никакъв грим мамището щеше да ме убие)

- Перфектно. - казах аз по-скоро на себе си и се усмихнах.

-Ужасно. - възкликна един глас зад мен.Защо ли не се изненадах, че беше майка ми. - Дъще, виж се на какво приличаш.Ти си точно като Тарзан на младини и без банан в устата. - скъсах се от смях, а тя ми хвърли един кръвнишки поглед. - Не забравяй, че имаш среща с едно от най-красивите и богати момчета - Саске Учиха.Ако те види така може да получи някой инфаркт. - да бе той да не е старчок като тебе - Ела тук да те оправя.

- Никак не ме интересува какво ще си помисли за мене някакъв глупак.. аз ще го.. - един поглед от страна на майка ми бе достатъчен. - Добре де идвам..

СЛЕД 20 МИНУТИ

Ако до преди малко съм приличала на `Тарзан на младини, но без банан в устата` то сега приличах на дядо ви Майкъл Джексън, но в по-младешки вид.

- Чудесно. - извика майка ми от удоволствие.А на мен ми идеше да плача. Момиче, което не познавах.. някакво страшно накляпано с ТОНОВЕ грим чудовище ме гледаше тъжно в огледалото.Носеше една черна копринена рокля, а косата му бе хваната на кок. - Сега наистина си готова за срещата със Саске Учиха.

https://fanfiction-bg.catsboard.com

2Илюзия Empty Re: Илюзия Вто Май 26, 2009 12:26 pm

_Swety_

_Swety_

Molq prodaljavai molq

3Илюзия Empty Re: Илюзия Вто Май 26, 2009 12:58 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

ah ti..iskash da stanesh administrator na grupata mi a dori ne me priemash kato moderator v toq...fika e strashen, karti... Razz Razz ah male male lol!

http://vbox7.com

4Илюзия Empty Re: Илюзия Сря Май 27, 2009 9:04 am

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Ето го.. седеше там срещу мен.Висок, мускулест.. бледа кожа.. черни очи.. черна коса.. (направо перфектно) и тогава .. запревивах се от смях.. носеше най-смешният костюм, който някога съм виждала (не мислех, че съществува по-ужасно нещо от моята бална рокля в, която майка ми ме бе вкарала).Пичът носеше черен костюм.. дотук горе-долу добре.. но имаше и папионка в отровно-зелен цвят.

Толкова лоша комбинация.. коремът ми ме заболя от смях.Оня там.. както и да му беше името.. ме гледаше очудено, перфектните му устни стиснати в една тънка черта.

След малко за моя почуда и той се изкиска.

Двете сватовници (тоест майките ни) се спогледаха и излязоха от стаята.Останахме само аз и оня.. как му беше името? Мамка му.. трябваше да го запомня xD.

Мисля, че ще започна да се изчервявам (WTF?) .. изчервявам ли се? Да? НЕ? ПО ДЯВОЛИТЕ ИЗЧЕРВЯВАМ СЕ.



Той се приближи към мен, бях готова да го ритна между крака в моментът, в който се опита да ме целуне или да направи нещо подобно.

За мое и за негово щастие, той просто подаде ръката си дрюжелюбно.Явно за да се запознаем..

Стиснах силно ръката му, а той разтресе моята. Бас държа, че и двамата сме изглеждали като дебили.

- Аз съм Саске Учиха. - каза той и ми се усмихна дружелюбно.

- Спаске Учиха.. така ли? - попитах аз опитвайки се да запомня името му.Той се засмя силно.

- Не, С-А-С-К-Е У-Ч-И-Х-А. - каза ми пичът, а аз отвърнах на усмивката му.Колкото и да беше странен костюмът му.. той ми харесваше.

- Ъъ.. запомних го.. вече.. аз съм Сакура. - той се засмя, а след това устните му се приближиха към моите. - Виж сега Саске, да не си посмял да ме целунеш.Не си мой тип.. не харесвам хора, които се обличат като палячовци.

- Ъъ .. аз също - каза Саске и посочи роклята ми.. да бях забравила колко е отвратителна. - Не, наистина правя всичко това само заради майка ми. Ти не си моят тип.. аз харесвам момичета, които не прекарват по три часа пред огледалото оправяйки коса и грим.Ти наистина си много хубава.. но не бих могъл да се влюбя в теб.

Оу.. свобода.. щастие.Значи все пак нищо нямаше да се получи.. мамището нямаше да бъде много доволна.

- Всъщност, аз не прекарвам по три часа пред огледалото.. на мен ми стигат три минути.И по принцип слушам пънк, рок и метъл.

- Аз също.. - каза ми Саске.. ей оцелих му името - в смисъл и аз слушам пънк, рок и метъл и мразя официалните костюми.. особенно този, в който майками ме е навлякла.

- Да не мислиш, че доброволно съм облякла това чудо. - извиках аз сочейки роклята си. - Знаеш ли, може да не си мой тип като.. ъъ.. гадже.. но за приятел ставаш.

Последва тишина.Опа.. май той не мислеше така.Явно не ме харесваше .. ама никак.

- Ти също. - каза ми чернокосият пич и ми се усмихна. - Знаеш ли.. хрумна ми една страхотна идея..

https://fanfiction-bg.catsboard.com

5Илюзия Empty Re: Илюзия Пет Май 29, 2009 10:19 am

*shaki10*

*shaki10*

Инетресно фикче... ^___^
Сюжета е доста по-различен от останалите, което го прави още по-яко.. sunny
Чакам продължението.... flower
бтв.. слагай интервали след точките и запетаите ^^ ... казвам го, защото на мен в един форум ми направиха забележка точно заради това..
Определено имаш талант... sunny

6Илюзия Empty Re: Илюзия Вто Юни 02, 2009 8:36 am

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Кецовете ми джвакаха по мокрият асфал., а суичърът ми бе целият подгизнал от вода.Едри капки дъжд падаха от небето

Не че ме интересуваше особенно много.Бях свикнала да се разхождам сама из дъжда.. но днес поводът беше друг.Чаках някого.

Сакура. - помаха ми той. Ха, познайтте от три пъти кой чаках.. ;p

- Оу, Саске.. как мина разпитът. - попитах аз като го поздравих с най-ехидната си усмивка.

- Супер. - каза ми той и се ухили.Облещих се срещу него.

- К-как така..?! Майка ти не каза ли нещо за това, че ни хвана да се натискаме..? Не си ли наказан? - НЕ Е ТОВА, КОЕТО СИ МИСЛИТЕ..НЕ Е ТОВА, КОЕТО СИ МИСЛИТЕ.. или поне НЕ ОТ ЧАСТИ.

- Ъъ.. не. - отново се засмя той. - Всъщност много се зарадва, че сме си `паснали`. Попита ме само дали използваме предпазни средства?

- И ти какво й отговори? - продължих да питам настоятелно аз.

- Ъъ.. нищо. - каза Саске и самодоволно се приближи към мен.

- Как така НИЩО? Кажи де.. - е, признавам си.. понякога съм нахална.. ама когато наистина няма друг начин

- Казах и, че си е наша работа.. и тя ме остави на мира.

ГЛУПАК!ЗА КАКВО ВЪОБЩЕ МИ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ МЛЯСКАМ С НЕГО?

- ЗАЩО НЕ Й КАЗА, ЧЕ НЕ ПОЛЗВАМЕ?! ТАКА МАЙКА ТИ ЩЕШЕ ДА СЕ ПРИТЕСНИ! - гъх.. целуването ни е било безползнено.Сега няма никакъв начин да накараме майките ни да са против идеята ние двамицата да си заживеем заедно.

- Съжалявам! - тихо каза Саске и сведе глава на долу.Не съм сигурна дали прикриваше усмивката си..

- Все тая.. какво ще правим днес? САМО ТЕ ПРЕДУПРЕЖДАВАМ, ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ТЕ ЦЕЛУВАМ!!! - не, благодаря.Целувките ни вчера ми дойдоха в повече.. но всичко беше част от нашият план `АНТИ-ЖЕНИТБА`.

- Мислех си да те запозная с един мой приятел.. Наруто. - каза Саске и ми се усмихна заговорнически.

- А.. не Саске.. недей и ти да се превръщаш в сватовница. - извиках аз изплашено.

Ами ако Саске също беше включен в планът на майка ми за женитба? Ако просто се опитваше да се сприятели с мен и после да ме съблазни? И след това ако не станеше да ме запознае с този Баруто? (не съм много сигурна, че така му беше името.. но все тая)

НЕ! Саске не беше такъв.. и той като мен беше жертва на глупавите хрумвания на майка му.Беше на моята страна.. за сега.

-Няма не се безпокой. - изхили се той. - Просто е мой много добър приятел, а не сме се виждали от както се събраха с Хината.

Ммм.. Хината.. доста познато име.

- Добре тогава.. става. Ще дойда с теб. - въздъхнах аз. - Да се надяваме, че Баруто не е от типа свалячи.

Саске само ми се изсмя и ме прегърна.Аз го изблъсках от себе си.

- Защо се смееш? И защо подяволите ме прегръщаш? - смехът се засили.

- Не се казва БАРУТО, а НАРУТО. Много си зле със запомнянето на имена. - отвърна ми той .

Много съм зле във всичко Саске.Не ти трябваше да ме познаваш..

- Все тая.. и без това до утре няма да имам спомен за него. Освен ако не ме черпи с бира.. тогава ще го запомня като `ЧИЧКО-ПАРИЧКО` и до края на дните си ще е принуден да ми купува бира.

- Знаеш ли, много си забавна. - отново опит за прегръдка.

- Абе.. да не са те погнали хормоните бе? - попитах аз и отново го отблъснах.Нахалник..

- Да. Луд съм по теб.. о, мила моя.. Жулиета. - каза Саске и двамата се запревивахме от смях.

Вчера нямаше какво да правя и си пуснах `Ромео и Жулиета`. Негово височество Саске влезе точно в моментът в, който Ромео казваше на Жулиета, че е луд по нея.

НЕ МЕ ГЛЕДАЙТЕ СТРАННО, В КЪЩИ ЕДИНСТВЕНИТЕ ФИЛМИ, КОИТО ИМАМЕ СА МНОГО СТАРИ И ГЛУПАВИ.Само `Ромео и Жулиета` става.. горе - долу.

- Хайде, Саске.. стига си се лигавил.. размърдай тоя секси задник и нека се срещнем с този Баруто.

- Наруто. - поправи ме той.

- Все тая..

https://fanfiction-bg.catsboard.com

7Илюзия Empty Re: Илюзия Вто Юни 02, 2009 11:15 am

_Swety_

_Swety_

Razz Razz Razz Razz Razz Razz More

8Илюзия Empty Re: Илюзия Сря Юни 03, 2009 12:02 pm

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Той беше висок, с мускулесто тяло.Сините му очи бяха най-красивите, които някога бях виждала.. мислех си, че мога да ги гледам вечно.Косата му беше къса и руса..

Точно мой тип.

Сърцето ми започна да подскача в гърдите ми.Цялата се изчервих (нещо толкова нетипично за мен), но не можех да отместя поглед от лицето му.Беше толкова сладък.

- Сакура, какво има? - чух гласът на Саске, който стоеше до мен. - Защо стискаш ръката ми толкова силно? - вместо да му отвърна я стиснах още по-силно и го прегърнах.Топлината от тялото му ми действаше успокояващо.

- Оу, влюбени гълъбчета.Хей, Саске , къде заби тая мадама? - чу се глас зад мен.Не можех да го видя, но знам кой беше..

Бавно се обърнах.Думите му ме бяха върнали към старото ми `аз`.

- Нито сме влюбени гълъбчета, нито ме е забил той! Ние сме само приятели! - извиках аз на пичът пред мен.
- Уоу! По-спокойно.. `Мис Ураган`. - каза ми той и ми се усмихна.Отново усетих как се разтапям.. - Как се запознахте?

- Дълга история.. не ми се обяснява сега.. но беше наскоро. - казах аз и му се изплезих.

- Хм.. а междо другото.. ти си? - попита ме той.Отново стиснах ръката на Саске.

- Сакура. - чух се да казвам.

- Аз съм .. - започна той..

- Наруто. - довърших аз. - Знам.Саске ми каза за теб. - брей, оцелих му името тоя път.

- Е, Саске признавам те.. хубава си я намерил този път. - каза Наруто и се засмя.Цялата почервенях .. и от гняв и от срам.Никой до сега не ми е действал така.

Дали може да се получи нещо? НЕ САКУРА, ТОЙ СИ ИМА ПРИЯТЕЛКА! НЕ ТИ Е ПРИТРЯБВАЛ!

Саске, копеле глупаво кажи нещо!Сритай му задника!Хайде де..! Аз нямам.. сили да го направя.

- Знам. - беше единственият отговор на говедото, след което двамата с Наруто започнаха да се смеят.Аз само стоях от страни цялата червена.

Бяхме в парка.Дърветата се бяха накичили с пролетни цветчета, птичките пееха.Топъл ветрец подухваше и довършваше красотата на обстановката.Слънцето грееше по-силно от всякога.

- Ъъ.. аз се връщам след малко.. изчакайте ме за момент. - каза Саске, усмихна ми се и се запъти незнайно на къде.

ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВЕШЕ СИТУАЦИЯТА ОЩЕ ПО-ТРУДНА? СЕГА И НА ИДЕЯ СИ НЯМАХ КАКВО ДА ПРАВЯ..

Огледах се уплашено около себе си.Имаше пейки, цветя, поляна, слънце.. пак пейки и моето спасение.. люлка.Ами да, тя беше едноместна... щях да си се люлея без да обръщам внимание на Наруто, а той нямаше да може да седне до мен.

С бързи и механични (бих добавила като на робот) крачки, се запътих към люлката.Седнах на нея и започнах да се люлея.

Залюлех се по-силно, и по-силно и по-силно и без да усетя кога вече летях във въздуха.

БРАВО, САКУРА!ЧУДЕСНО! ПРОСТО ПЕРФЕКТНО! АМИ СЕГА АКО И СЕ ПРИЗЕМИШ ВЪРХУ НАРУТО ЩЕ Е НАЙ-КОНФУЗНАТА СИТУАЦИЯ, В КОЯТО СИ ПОПАДАЛА!

Затворих очи, чакайки да чуя удар и да усетя болка.

Но нищо подобно.. усетих само как две ръце са обвити около тялото ми.Отворих очи.Явно Наруто ме беше хванал защото не виждах друг начин по, който да се озова в ръцете му.

- Пусни ме долу! - извиках аз чудейки се дали може да стане по-лошо от това.

- Поне `Мерси` можеше да кажеш. - отвърна ми той, но не ме свали на земята, а продължи да ме държи.

- Мерси! СЕГА МЕ ПУСНИ! - отново му казах аз. Той обаче не ме послуша, а приближи лицето си към моето.Затворих очи.. за момент си помислих, че въпреки приятелката на Наруто една целувка няма да навреди на никого.

Устните ни бяха толкова близо.. на милиметри, когато телефонът на Наруто извъня.Той ме пусна бързо на земята.

КЛИК!

- Хината, мила, кажи! - каза Наруто.Начинът по, който говореше с приятелката си ме караше да настръхвам.

Личеше си колко я обичаше.. гласът му ставаше толкова мил и ласкателен.Добре, че не го целунах.Определено щеше да е грешка

- Хей, Сакура, Наруто! - помаха ни Саске.Носеше три бири. Забеляза колко близко бяхме един до друг. - Да не прекъсвам нещо? - попита ме той.

Последва конфузна тишина..

https://fanfiction-bg.catsboard.com

9Илюзия Empty Re: Илюзия Чет Юни 04, 2009 3:20 am

*shaki10*

*shaki10*

Много яко ИСКАМ ОЩЕ!!! Razz

10Илюзия Empty Re: Илюзия Пон Юни 08, 2009 8:39 am

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Той беше висок, с мускулесто тяло.Сините му очи бяха най-красивите, които някога бях виждала.. мислех си, че мога да ги гледам вечно.Косата му беше къса и руса..

Точно мой тип. <~~~ И моят също
Браво! Супер! Много яко! Razz Определено ми харесва как си пресъздала образа на Сакура - момиче, което мрази роклите (точно като мен) и обича метъл и пънк! Става много интересно!.. Искам нова главаа!!

11Илюзия Empty Re: Илюзия Чет Юни 11, 2009 5:53 am

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите