Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

Temari`s secret [Тайната на Темари]

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Temari`s secret [Тайната на Темари] Empty Temari`s secret [Тайната на Темари] Вто Фев 24, 2009 11:12 am

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Здравейте...реших да ви удостоя честта, да ви разкрия една малка част от моя живот, написана в малък дневник върху, която в момента градя бъдещето си.Нека официално да ви се представя.Казвам се Темари но Сабаку.Произлизам от селото в пясъка. Там бях родена и там живях своето детство. Знаете, че имам брат, в което тяло е запечатано чудовището Шика.Това е малкият ми брат Гаара. Другият ми брат се казва Канкуро... честно да ви кажа с него много не се разбираме.. нали схванахте (пада се малко женкар). Та така до къде бях стигнала... Брат ми стана Казакаге. Нашето съседно село Коноха, с което сме подписали съюзничество има поколение, което фактически се пада на нашата възраст. Предишните поколия учеха в академията (като начално образование) но тай като нещата се развиха и модернизацията нахлу в ствета на шинобитата, започнаха да се строят, така наречените гимназии, колежии и други по-висши от академията, училища.И така аз заедно с брат ми Канкуро бяхме отседнали за 2-3 години в Коноха.И ето ни вече сме колежани. Аз реших да се запиша в науко, които не са свързани с точност и конкретност като история и литература (нали вече не беше нужно да се тренира само нинджутсу и др. способности- можеха да се прилагат и знания, които да добавим кам своя речник като инфо за всеки случай. Та аз реших да запиша история и литература.В моя клас бяха Шино Абураме, Ино Яманака (за бога това дете е отврат..изважда всеки извън нерви..голяма натегачка е) Наруто Узумаки, Саске Учиха, Тен-тен и дебелака Чоджи (само да не ме чуе, че се вбесявай щом някой му каже истината, която е трудно да се прикрива...щом има толкова очевидно показващи се сланинки изпод фланелата, която е под високо напрежение и готове всеки момент да експлодира). Та да продължим... и другият мухлю в класа беше мързела Шикамару Нара. По-мързелив човек от него няма. Та ето ме и мен.. влизам красива, на високи токчета, с каса пола в клас, а на всички момчета просто им окапаха очите по сладкото ми дупе, което пищно се въртеше докато ходех. Седнах на масата.. и то до кой... единственото свободно място беше до глупавият Шикамару. Мина часа и той просто се правеше, че не ме забелязва (като че ли не бях достойна да седя до шута на класа). Зад мен седеше Наруто..другата семка, която пречи на хранопровода да се изчисти (тоест класът Very Happy). След часа отидох до тоалетната. Женската тоалетна беше в доста заданено коридорче. Влязох и докато си миех ръцете зад мен някой отвори вратата и кой мислехте беше... ухажора на даскалото Саске Учиха.
-Здр.. Саске беше, нали? (а той така ме погледна, че ми идеше още сега да го убия...та дори не получих отговор на въпроса) След малко когато вече чух биещият звънец отвън, тръгнах към врата. Докато минах покрай Саске той ме спря за раката и ме драпна до мивките.
-Какво правиш, ще заканея още първият ден за час.
-Не се безпокой...учителите знаят, че щом и мен ме няма значи си в безопастност и ще те извинят!
-Какво...защо да ме извиняват..аз никаква основателна причина нямам, за да отсъствам!
След като казах това той обви двете си ръце между бдрата ми и ме повдигна на мивката. Трагнах да се противопоставя, но той ме хвана здраво за него и ме долепи до неговите слабини. Забога... не знаех какво да правя.. помислих най-лошото. Но след това той ме дръпна с другата ръка за блузата и постави устните си върху моите...извъднеж усетих как неговият език започва да прониква в устата ми и честно да ви кажа ми хареса, но не и като една нормална целувка. Той започна да ме целува по врата и по лицето.. харесваше ми, но не аз го дръпнах за ръкава.. слязох от мивката и след секунди отново бях в час.Но какво, бях забравила за гланца, беше разцапан по цялото ми лице и уста.. а когато Саске влезе в стаята в неговата уста имаше голяма част от грима ми. Обърна се и облиза устни, след което каза:
Ммм, Темари има вкус на черешка.. сладък е като твоите устно. - Тогава преживях срам, който никога няма да забравя. Всеки в стаята се подсмихваше, а учителката ме гледаше над очилата, което означаваше, че съм пълна скръб. След края и на този час дойде времето за най-трудната част, да отида в залата за обяд, в която след броени минути осъзнах, че основна тема бях аз и моята `сладка` закачка със Саске Учиха. Седнах на масата до брат си, който седеше при неговия клас, естествено- Сакура Харуно (която ме гледаше толкова злобно, че чак ме караше да настръхвам), Киба Инозука, който ме гледаше хем презрително, хем смехотворно на това, което се бе случило и срамежливата Хината Хюга, другите не ги познавам все още, на ако съдя по лицата им в момента бях най-популярното момиче в цялото училище, която Саске Учиха забърса още втория час в нейният първи дин.. пребрах се като пребита и легнах да поспяя....

http://vbox7.com

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Мм очарована съм, искам следващата глава..продължавай Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://fanfiction-bg.catsboard.com

shikatema_best

shikatema_best
Admin

ax ти мрасницооооооо Razz lol!

http://vbox7.com

shikatema_best

shikatema_best
Admin

И така да продължим историята...
-Темари ставай... хайде аз тръгвам...ставай!
Аз станах и нали знаете, че училището започва рано в седем.. Боже мой какво е това.. в момента часът бе точно седем и половин. Станах, измих се и сега.. какво да облека? Трябва да изглеждам прелестно, поне за това да не ме освиркват. И така сложих тесните дънки с ниска талия и разголеното потниче и на бегом се запътих към даскало. В коридора минах покрай чистача, който ме гледаше сякаш е видял Джордж Буш в пола. Когато пристигнах запътхяна, силно и енергично траснах вратата на класната стая :

- Госпожице Темари, излишно вчера си затворих очите за постъпката ви, но това е просто ужасно. Ще ви накажа, и като ваш надзорник докато чистите двора на училището ще бъде Нара Шикамару.

Не..не..не аз да чистя, та аз не съм докосвала парцал от малка докато играех с куклите. И, нямаше какво да направя - в четири следобед трябваше да мета двора. Та така влязох в стаята и беше ужасно неловко защото едва се оттървах от някои злобни погледи, които казваха `убийте я`. Когато седнах Шикамару беше в добро настроение и по чудо забеляза колко съм хубава и..

- Виж ти, виж ти..днес си хубава.. да не се токмиш специално за определен човек.. май е Саске (това беше доста неочакван
завършек на похвалата му).

- Ти май не си запознат с това, явно нямаш никакво обожателки (и в този момент звънеца би), а на гърбът му скочи онази крава Ино.

- Грешиш, Темри, аз и Шика сме гаджета. Какво това беше чист гръм от ясно небе... не (всъщност какво ми става на мен не ми пука какво става с този глупак, нали)

- Поздравления, Ино!

И станах с грациозна походка на газела, на която току-що са й направили намек. Wink Знаете ли защо нося очила... точно заради това забелязах, че щом отлепих тялото си от стола Шикамару ме обиколи с един бърз поглед, за да не забележи Ино нещу подозрително (но нали ние момичетата имаме шесто чувство за тези неща, та затова разбрах, че този поглед е от него.Аз възбудих звяра в него, който се канеше да ме врахлети ако не се бях оттеглила на време) И така вече бях разбрала, че съм най-желаното момиче в училище. След втори час, на обяда, аз бях седнала на слънце в градината на училището когато до мен изведнъж се приближи някаква сянка.

- Ха, и през междучасието учи.. явно не съм единствения с ненаучени уроци! Какво.Та това беше Шикамару (знаех си, пада си по мен)

- Всъщност знаеш ли, какво правя и не правя не те грее. Е сега вече още ли искаш да поговорим...

- Нека се реванширам и променя мнението ти за мен като те закарам на кафе след училище!

-Мм, всъщност не бих отказала едно кафе... но само ако ти черпиш...

-Естествено, няма никакъв проблем...никога не бих оставила една жена, към която имам някакви симпатии да ме черпи нещо.Добре до после "черешке".

Какво, нарича ме черешка?! Значи все още помни историята със Саске. Е нищо, още първата седмица, откраднах гаджето на някое момиче. Всъщност се чудя как ще рейгира Ино. Знаете ли! Не ме вълнува. Сега единственото за, което мисля е какво ще се случи с мен по-нататък... Е минаха часовете, а на входа нямаше никой. Къде е Шикамару? Боже, сигурно се е пошегувал за срещата. Е добре, ще тръгвам. Пък и не искам проблеми с Ино...

- Темари, чакай... извинявай, задържаха ме..

Боже той е тичал до тук толкова бързо.. целият е запъхтян (ммм, всъщност това е добре... явно го интересувам повече отколкото си мислех)

- Здравей, спокойно не беше нужно да бързаш. Е, тръгваме ли.

Е до следващият път.. да видим какво ще се случи по-нататък. И не ме мислете за ужасна, за това че ви оставям в невъведение за това, че не продължих с това как е минала срещата с Шикамару. ББ

http://vbox7.com

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Още, ощее!! Става все по-интересно понеже сега изниква въпросът... със Саске ли ще е или с Шикамару Question Но доколкото те познавам, ще я сложиш с Шикамару.. Аз пък искам със Саске да ее... Evil or Very Mad Ама ти си решаваш де.. Razz

https://fanfiction-bg.catsboard.com

shikatema_best

shikatema_best
Admin

tozi skoito shte q sloja...mm da vidim shte se iznenadash na kakvo sam sposobna Very Happy Very Happy Very Happy Surprised no ne se pritesnqvai shte vidq koi si podhojda na-mn Razz lol! lol!

http://vbox7.com

7Temari`s secret [Тайната на Темари] Empty treta glava-Maj v tamnoto Съб Фев 28, 2009 3:36 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Ето ме и мен. Е как я карате. О забравих колко сам глупава, явно ви мъчи мисалтта какво има между мен и Шикамару. Е продалжаваме ли...

- Е,Темари разкажи ми малко повече за себе си. Имаш ли си приятел...Не може красавица като теб да е сама...
- Всащност, не, нямам приятел и не е защото не мога да си намеря, а защото не искам....
- Моля, но защо...ти си просто толкова красива, нежна и може да се каже и мила
- Не, не желая просто така да се размотавам с човек който се води за мои приятел, а който всъщност дори не познавам...Ако си намеря момче което да ме разбира както и аз него, тогава нещата се променят, но до тогава не искам никакви връски....(тоест тук послагах и все още имам неща с които не мога да се хваля много, но нямам намерение да ги разкривам в този момент и етап от живота ми)
- Разбирам те напълно....аз също не изпитвам нищо към Ино, но тя се е вманиачила че сме родени един за друг и не ме оставя...затова я търпя,,,създава главоболия, но какво да се направи....търпим
Боже тои сериозно ли говори, че Ино дори го обича...тогава Темари на страна...не се меси и не трябва да се сближаваш с Шика. ( о боже, за бога как да не мисля за него как да не мисля за....)Не до тук все още няма да разкрия кой е човекът, които обичам. И все пак...аз обичаам друг,,,.....нали... Шикамару е един предмет който лесно ще изхварля от главата си...
- Защо се омълча...да не би да има нещо което да ти пречи...
- Не,не,не естествено...знаеш ли, наи-добре да си трагвам...не беше правилно да идвам тук с теб...направих грешка и сега ще си плащам последствията...чао
- Не, стой....( и ооооооооооооооо, не тои ме драпна до себе си, обви ръце около краста ми и ме долепи до тялото си...в този момент усещах платта му, аромата му, нежноста с която ме галеше) И изведнъж леко постави устните си варху моите, след което ме погледна в очите, а аз глупачката бях изгубила ума и дума и не направих нищо, позволих му да продалжи. Спусна ръката си варху ханша ми и започна да гали устните ми заедно със своите. Все едно две тела се преплитат...аз го чувствах...и преди езикът му да се свърже с мен аз се дръпнах.
- Не, Шикамару...не е правилно, не повече не ме докосвай...обичам друг...моето сърце му принадлежи. Не желая повече да те вижадам...
Обарнах се и тръгнах...но усещах че го нараних, а аз не исках това...но така беше най-добре за всички. Варвях по тъмна тясна уличка, а беше нощ. Беше мрачно. Имах да вървя много до кащата си. Беше ме страх, от това което щях да видя зад всеки ъгъл. След няколко минути започна да вали....ами сега, нямам чадър...ще тичам. И зведнъж зад мен се появи някаква сянка, драпна ме до стената. Аз се опитах да го спра, но този човек беше много по-силен(по- скоро ми приличаше на момче). Допря ме до себе си и започна да ме гали по краката...стигна до полата ми и тръгна да си пъха ръката под нея.
- Моля те спри, недей...какво искате...кой сте вие...
- Хей...я стига дойдох само да си поиграем „черешке”
Този глас...този тон на говорене...черешка....това е
- Саске ти ли си....моля те ако си ти.. не ми го причинявай... моля те недей...
Той започна да ме ближе по врата, та ми вдига блузата...не мога да повярвам
- Не се ли сещаш...казах ти че няма да оставя нещата недовършени
- Не искам...спри
Усетих как ме отпуска леко с едната ръка и започна да ракопчава колана си. Аз се драпнах, а той ме одари шамар. Вдигна ме и ме хварли върху капака на варела. Разтвори краката ми, придърпа ме и постави ръцете си върху гърдите ми. Но изведнъж
- Спри веднага, мрасно копеле....как смееш да се отнасяш така с една жена...кучи син
Това беше...Шикамару....спасена съм. Тои удари Саске и каза:
- Ако не изчезнеш веднага ще се погрижа цялото даскало да рабере че се васползваш на сила от жени.
Саске направи гадна физионамия и изчезна. Аз бях така уплашена, че стоях като вцепенена и не помрадвах. Когато Шикамару се приближи до мен аз скочих от варела и се хвърлих на врата му. Казах му през сълзи:
- Благодаря ти...много...аз ....извинявай....че дори не ти дадох шанс
- Няма нищо.. не беше виновна...аз прибързах...
И така почти до расъмване стояхме един до друг...слепени...заедно
Е това беше за днес...очаквайте още...и през това време си задавайте въпросите-какво ще стане с мен и Шикамару, какво ще стане със Саске и дали Ино ще се ядоса от близостта ми към гаджето й. ББ
[b]

http://vbox7.com

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Хмм интересно.. Twisted Evil Саске мрасникътт къртии Twisted Evil По-ме кефи и от Шикамару даже... affraid Keep going on girl! Cool bounce

https://fanfiction-bg.catsboard.com

Hinata is the best

Hinata is the best

супер е

10Temari`s secret [Тайната на Темари] Empty **- ТоЙ -** Пет Мар 27, 2009 5:22 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Ето я и новата глава....с извинение за закъснение, нещо не ми идваше музата...но сега.... ТОЙ!!!


^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
Зънннн....Зънннн...Зъннннн
- За бога защо ме будиш толкова рано...сигурно е бил Канкуру...леле не съм спала цяла нощ ( естествено, след това което ми се случи, кой би заспал спокойно) – И все пак мисля че ще бъде добре ако подраня малко...
Станах от леглото...навън беше прекрасно...никои дори не подозираше какво трябва да преживея аз...никой не му пукаше защо аз нямам право да обичам
- Темари, ако си станала по-добре ми направи нещо за ядене...и нека порцийте да са две
- Идиот, не се провиквай така...можеш просто да дойдеш и да ми кажеш ( какво му има) – Канкуру не си малко дете направи си сам....и защо искаш две
Влязох в стаята му...притворих леко вратата...явно си взимаше душ, защото дрехите му бяха разпиляни из целия под...като се замисля, върху леглото му имаше дрехи на.. на.. на.. м-момиче...не искам да зная дали шума снощи е бил от тази стая, и дори да е бил кой го е причинил...слязох да направя закуска..и след минута...
- Здравей, ти сигурно си сестрата на „бонбончо”
- М-моля...( тази беше толкова отблъскваща , и то не защото беше грозна, напротив беше красива...беше по пижамата на Канкуру...ризата беше почти откопчана, а под нея намаше дори бикини...това е просто отврат...как може Канкуру да желае да си изкарва нуждите в дома ни...аз, съм ужасена...)
- А , Темари запознай се с Кармен...тя е новия ми инструктор по фитнес
След тези думи Канкуру не само че разигра тази сцена току що, но той продалжи да я целува...беше по-отвратително отколкото си представях...той я ближеше по врата, а тя по неговия...
- Канкуру, ако обичаш си върши заниманията в своята стая...и недей да ми демонстрираш...това е гнусно...
- О...миличката ми Темари...макар да си по-малка от мен, много добре зная че са те минали всички от випоска ти...пред мен не минава да се правиш на добричка...но знеаш ли ако продалжаваш с това отношение ще разкажа всичко на твоя възлюбен...
- Млъкни...не казвай името му...дори не го споменавай...махам се от тук..

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
След пет минути трябва да съм в час...днес колите като че ли бързат повече от обикновено...имам предчувствие, което не е добро...не искам да си помисля какво ще преживея ако той се завърне отново тук в Коноха...може би Канкуру е прав и аз съм да длъжна да му се подчинявам, да му служа вярно, мислите ми да бъдат само за него...той...аз трябва да съм винаги с него, длъжна съм...аз трябва да обичам само него...не бива други мъже да му се пречкат към пътя до моето сърце...и..и...и макар всеки ден да си повтарям тези думи, аз продължавам да изпитвам тези чувства към Шикамару...дори не зная как да нарека това осещане, което гори така силно в мен...гори в сърцето ми, сякаш става на пепел...стига, не бива да мисля сега за това
- Деца моля сядайте...днес ще правим тест...с тези оценки ще кандидатсвате за стипендия, скоято ще платите следващата си година на престой тук...Започвайте
Какво тест...дори не помислиха че хората имат проблеми...трябва да МИСЛЯ...МИСЛЯ....но погледа ми, въображението ми винаги излизат тези два образа: Шика и Той...не мога по вече да издържам...не..не..НЕ
- Ученици, моля предайте работите си...времето приключи...
Това е защото...не мога...не правя нищо...мисли, реши задачата...не това не мога да нося този товар на плещите си сама...аз, ще...ще...
- Шикамару...Остани, искам да ти кажа...аз...
Е това за сега....ББ до следващия път...

http://vbox7.com

_Swety_

_Swety_

Моля продължи

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Фика е много интересен! Имаш тук-там някои грешки и ще е по-добре да си предлеждаш главата преди да я пуснеш Smile Продължавай! geek

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите